מאוזנת - ספר

בין עולמות הזוגיות, העבודה וההורות

       ספר הביכורים של בשמת כרמון הדני  

Buy Now

המאבק היומיומי לשלב באופן מאוזן בין עבודה, זוגיות והורות משותף לנשים רבות בעידן שלנו. הפער בין מציאות חיינו לציפיות שיש לנו מעצמנו והדרישות שמציבה בפנינו הסביבה, לעיתים קרובות מוביל לתסכול עמוק, חרדה ורגשות אשם, הנוכחים בחוויה היומיומית של משפחות רבות.

המוטיב המרכזי ב״מאוזנת״, מציג קונפליקט יום יומי ומהותי - חוסר איזון בחיים בין העבודה, ההורות והזוגיות, שמוביל לחיפוש אחר איזון ביניהם. 

החיפוש אחר האיזון בין העולמות הוא מענה לצורך וקושי אמתי שנמצא חזק בשיח הציבורי. אמנם עדיין בעיקר הנשי, אבל כבר לא רק. כיום גם גברים מחפשים להיות יותר מאוזנים. 

״מאוזנת״ מציג מראה שמאפשרת לנשים לממש את עצמן, גם באמצעות ״שוויון בנטל״ בהיבט המשפחתי וגם מה נדרש ממקום העבודה בשביל לאפשר בחיים יותר איזון ורווחה.

בשמת כרמון הדני, שניהלה קריירה תובענית, חיי זוגיות והיא אם לשלושה ילדים, תיעדה במשך 30 שנה ביומנים את ניסיונותיה לאזן בין שלושת העולמות. כעת במבט מפוקח ומנוסה היא שבה להתבונן על התקופה שבין שנות העשרים לחמישים, שבמהלכה מעצבות הנשים את זהותן במישור הזוגי, ההורי ובעולם העבודה. בספר זה היא מביאה חלקים אינטימיים מיומניה ומלווה אותם בכלים מעשיים וברורים שיסייעו לנשים למצוא את האיזון בין שלל האתגרים הניצבים בפניהן.

"מאוזנת" הוא ספר יומן מסע מדריך בין עולמות הזוגיות, העבודה וההורות. סיפורה של אישה שבחרה לאהוב, לעבוד ולהורות וכמעט קרסה מעומס המטלות. הוא נכתב לאחר שנים ארוכות של ניסיון למצוא איזון בין פיתוח קריירה, גידול ילדים וטיפוח הזוגיות. חוויתי טלטלות רבות, עליות ומורדות אבל גם לא מעט הישגים. ניהלתי ערוצי טלוויזיה, עמותה חברתית ובית ספר לפיתוח אינטליגנציה רגשית. גידלתי שלושה ילדים אוהבים ואהובים לצד מספר משברים דרמטיים בנישואים. הגעתי לגיל חמישים עם ניסיון, תובנות ופתרונות מאתגרים. לקחתי מהמסע הזה המון כלים מעשיים ותובנות שימושיות וזו השליחות שלי להעביר את הלאה. מעכשיו זה כבר שלכם.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

meuzenet.book@gmail.com | 054-7331275 | בשמת כרמון הדני

 

© כל הזכויות לתכנים ולמדיה שמורים לבשמת כרמון הדני