אודות

בשמת כרמון הדני - אשת תקשורת |סופרת |מרצה

אשת תקשורת, סופרת ומרצה. אימא לשלושה ילדים.

בעלת תואר ראשון בקולנוע, טלוויזיה וספרות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בבריאות הוליסטית ואומנויות מלסלי קולג' בוסטון.

ניהלה ארבעה ערוצי טלוויזיה, עמותה לבני נוער, ובית ספר לפיתוח אינטליגנציה רגשית.

לאורך כל השנים חיפשה למצוא את שביל הזהב, את האיזון בין הבית והעבודה וכשמצאה כתבה על זה ספר,

את "מאוזנת" – בין עולמות הזוגיות, העבודה וההורות.

הי, אני בשמת, יש לי שלושה ילדים, שני תארים והרבה שנים של ניסיון בניהול של ערוצי טלוויזיה ומיזמים חברתיים לצד חיפוש מתמיד אחר איזון בין כל התפקידים שלי בחיים כאשה, עובדת, אימא, בזוגיות.

גדלתי בקיבוץ, באפריקה ובתל אביב. התבגרתי בנואיבה, באמסטרדם ובתל אביב.

עשרים שנה עסקתי בתקשורת, בעיקר בטלוויזיה ובשנים האחרונות חיפשתי והלכתי בדרכים אחרות. ניהלתי עמותה, שפעלה לעידוד בני נוער למודעות ופעילות בחברה ובקהילה ואת  The School of Life, בית ספר לפיתוח אינטליגנציה רגשית.

כשהתחתנתי והפכתי לאימא רציתי שיהיה לי הכול – גם זוגיות, גם ילדים וגם קריירה.  אבל אז החיים שלי נהיו עיסה אחת גדולה בין צרכים של ילדים קטנים, קריירה תובענית וזוגיות שמחזיקה את הכול.

הרגשתי איך אני נקרעת בין כמה חזיתות, כולן נפלאות ומרגשות אך כה תובעניות ואינטנסיביות, עד שלא נשאר לי מקום ולא נשאר ממני כלום. המשפחה והעבודה דרשו כל אחת את שלה ובניסיון לג'אגלר בין כל החזיתות הרגשתי שאני מפסידה את כל העולמות.

תהיתי איך משלבים בין כל הניגודים, כשכל אחד רוצה את כולך ואת רוצה להיות בכולם במיטבך. שם המסע שלי החל לקבל שם ומשמעות וחיפשתי את הדרך להיות מאוזנת. כשמצאתי כתבתי על זה ספר.

כתבתי וחשבתי על כל הנשים שנמצאות במקומי. כתבתי והרגשתי שהמסע האישי שלי, על כל השאלות, החוויות והתובנות שליוו אותי במהלכו, יכול לעזור לנשים נוספות שחיות את הלהטוט בין זוגיות, עבודה והורות.

זו הסיבה שבגללה החלטתי בסוף לפרסם את הספר אחרי שסיימתי לכתוב.

וגם זה לקח כמה שנים. זו לא הייתה החלטה קלה. יש פה המון חשיפה ואני אישה שאוהבת את הפרטיות שלה. אבל אחרי שסיימתי לכתוב ולשכתב אותו

שוב ושוב, הבנתי שרק מהמקום האותנטי והאישי אוכל להשפיע ולשכנע שזה אפשרי. אני מאמינה באמונה שלמה שכל אישה יכולה לממש את עצמה

ולחוש מאוזנת ושלמה. וגם הבנתי שזו השליחות שלי וגם אם רק אחות אחת תהייה קצת יותר מאוזנת בזכותי, אז דייני.  

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

meuzenet.book@gmail.com | 054-7331275 | בשמת כרמון הדני

 

© כל הזכויות לתכנים ולמדיה שמורים לבשמת כרמון הדני